LET OP:

Deze data pagina

is GEEN officiŽle wedstrijd kalender!

Er kunnen

dus fouten inzitten.

 

Datum:

© Hanssie

Plaats:

Update: 10-02-Ď20

††† Type wedstrijd + Klasse:

Mail wijzigingen of fouten aub: Hans ďMSRĒ Stolk

2019

2019

2019

22 Februari

Lichtenvoorde

Open Clubwedstrijd

1 Maart

St. Isidorushoeve

Oss

Matterley Bassin

ONK Masters Sidecar & Quads + NK Youngster

KNMV NK & Cup groten

MXGP & MX 2 + Woman + EMX 125 Engeland

7 Maart

Ermelo

Heerde

Open Beker/Clubwedstrijd

DMX Midden + Open bekercross

8 Maart

Valkenswaard

MXGP & MX 2 + Woman + EMX 250 Nederland

14 Maart

Boekel

Vorden

Lochem

KNMV ONK Jeugd + NK Cup 250

UMX wedstrijd Jeugd

4 Uurs cross

15 Maart

Lochem

Boekel

ONK Masters Sidecar & Quads + NK Zijsp+Quad

KNMV NK + Cup groten

21 Maart

Delfzijl

Lichtenvoorde

KNMV ONK Jeugd

Open Clubwedstrijd + Brommercross

22 Maart

Lierop

Heerde

Lichtenvoorde

Neuquen

ONK Masters Sidecar & Quads + NK Zijsp+Quad

KNMV ONK Groten + NK Cup

Classiccross

MXGP & MX 2 ArgentiniŽ

28 Maart

Nunspeet

Holterhoek/Eibergen

DMX Midden

Streekwedstrijd

29 Maart

Zomertijd

Harfsen

Dutch Masters off Motocross

Klok VOORUIT

4 April

St. Isidorushoeve

Ermelo

UMX wedstrijd

Open Beker/Clubwedstrijd

5 April

Halle

Emmen

Berghem

Pietramurata

ONK Masters Sidecar & Quads + NK Zijsp+Quad

EK Jeugd & Dames Nederland

DMX Zuid

MXGP & MX 2 + EMX 250+ EMX 2t ItaliŽ

11 April

Oldebroek

Bleiswijk

KNMV ONK Jeugd + Woman & NK Youngster

Open Clubwedstrijd

12 April

Pasen

Valkenswaard

Biest-Houtakker

ONK Masters Sidecar & Quads + NK Zijsp+Quad

DMX Zuid

13 April

Pasen

Oldebroek

Dutch Masters off Motocross

18 April

Oss

Amersfoort

Lochem - kleine baan

WK Zijspan + NK Zijspan

DMX Midden

UMX wedstrijd Jeugd

19 April

Oss

Lelystad

Oirschot

Xanadķ-Arroyomolinos

WK Zijspan + ONK Master Quad

KNMV ONK + Cup

DMX Zuid

MXGP & MX 2 + Woman + EMX 125 Spanje

25 April

Varsseveld

Heerde

Streekwedstrijd

Open bekercross

26 April

Varsseveld

Alphen

Agueda

Svendborg

ONK 50cc&Master Quad+ NK Zijspan en Quads

DMX Zuid

MXGP & MX 2 + EMX 125 & 250 Portugal

EK Jeugd & Dames Denemarken

27 April

Koningsdag

Marum

KNMV ONK Groten + Cup

1 Mei

Kamp Lintfort

Internationale motocross

2 Mei

Ermelo

Halle

Open Beker/Clubwedstrijd

Clubwedstrijd

3 Mei

Eersel

Lommel

Esanatoglia

KNMV ONK Groten, NK Quads + Cup

EK Jeugd BelgiŽ

EK Dames ItaliŽ

9 Mei

Hellendoorn

Bleiswijk

Holten

KNMV ONK Jeugd + Cup

DMX Midden + Open Clubwedstrijd

UMX wedstrijd

10 Mei

Moederdag

Holten

Gemert

Cuijk

St. Jean Ďd Angly

Kramolin

KNMV NK Quad & Zijspan + UMX wedstrijd

KNMV ONK Jeugd & Groten + Cup

DMX Zuid

MXGP & MX 2 + EMX 125 + EMX O Frankrijk

WK Zijspan + EK Quad TsjechiŽ

16 Mei

Gouda

Heerde

DMX Midden

UMX wedstrijd

17 Mei

Borculo

Maggiore

Bucha

KNMV ONK Jeugd

MXGP & MX 2 + Woman + EMX O ItaliŽ

WK Zijspan + EK Quad OekraÔne

21 Mei

Hemelvaartsdag

Rhenen

Utrecht

Vlissingen

ONK Masters Sidecar&Quads + NK Quad + Young

DMX Midden

DMX Zuidmuv. 250 & 500cc

22 Mei

Rhenen

Open Bekercross

23 Mei

Halle

Bleiswijk

UMX wedstrijd

Open Clubwedstrijd

24 Mei

Geldermalsen

Westerbork

Lelystad

Boekel

Teutschental

Velke Uherce

ONK Masters Quads + NK Zijsp&Quad + Young

KNMV ONK Jeugd & Groten

DMX Midden

DMX Zuid

MXGP & MX 2 + EMX 250 + EMX O Duitsland

EK Jeugd SloveniŽ

31 Mei

Pinksteren

 

 

1 Juni

Pinksteren

Rhenen

Bleiswijk

Kootwijkerbroek

Dutch Masters off Motocross

Grandday

Graafhorstcross

6 Juni

Markelo

Ermelo

UMX wedstrijd

Open Beker/Clubwedstrijd

7 Juni

Markelo

Eersel

Orlyonok

Kaplice

KNMV ONK Groten + Cup

DMX Zuid

MXGP & MX 2 + EMX 250 + EMX O Rusland

EK Jeugd TsjechiŽ

13 Juni

Lochem

UMX wedstrijd

14 Juni

Geldermalsen

Veendam

Rutten

Son

Kegums

KNMV ONK 50cc + Cup

KNMV ONK Jeugd

DMX Midden

DMX Zuid

MXGP & MX 2 + EMX 250 + EMX O Letland

17 Juni

Ermelo

Zomeravondcross Ė Woensdagmiddag/Avond

20 Juni

Lierop

Lommel (B)

Hellendoorn

KNMV ONK Jeugd + Cup

KNMV NK Zijspan

UMX wedstrijd

21 Juni

Vaderdag

Lierop

Lommel (B)

Rosmalen

Alexandija

KNMV ONK Jeugd, Groten.

WK Zijspan + ONK Masters Quads BelgiŽ

DMX Zuid

EK Dames Litouwen

27 Juni

Neerijnen

Lichtenvoorde

DMX Midden

Streekwedstrijd

28 Juni

Reusel

Lichtenvoorde

Jakarta

Iffendice

KNMV ONK Jeugd + Cup

Open Clubwedstrijd/OTR Schanscross Gehele baan

MXGP & MX 2 IndonsiŽ

WK Zijspan Frankrijk

4 Juli

Hellendoorn

Ermelo

DMX Midden

Open Beker/Clubwedstrijd

5 Juli

Axel

Borculo

Palembang

Jaanikese

KNMV ONK Jeugd & Woman + Cup

UMX wedstrijd

MXGP & MX 2 IndonesiŽ

EK Dames Estland

11 Juli

Axel

Heerde

Halle

DMX Zuid

Open bekercross

Clubwedstrijd

12 Juli

Lelystad

Geldermalsen

Lange

KNMV ONK Groten + Cup

DMX Midden

WK Zijspan + EK Quad Estland

17 Juli

Lichtenvoorde

Zwartecross + KNMV ONK final 85 & 125cc

18 Juli

Lichtenvoorde

Bleiswijk

Zwartecross + ONK Masters Sidecar & Quads

Open Clubwedstrijd

19 Juli

Lichtenvoorde

Zwartecross + Dutch Masters off Motocross

26 Juli

Loket

MXGP&MX 2+EMX 2t+Finale EK Jeugd TsjechiŽ

2 Augustus

Lommel

MXGP & MX 2 + EMX 125 & 250 BelgiŽ

9 Augustus

Helsingborg

EK Dames Zweden

15 Augustus

Ermelo

Veteranen, Dames, Brommer, Pittbike cross

16 Augustus

Uddevalla

MXGP & MX 2 + EMX 125 & 250 Zweden

21 Augustus

Wehl

Wehls Cross Event

22 Augustus

Wehl

Wehls Cross Event

23 Augustus

Rosmalen

Iitti-KymiRing

Gooik

Wehl

MXGP & MX 2+EMX 125&250+EMX 2t Finland

WK Zijspan BelgiŽ

Wehls Cross Event

29 Augustus

Borculo

Bleiswijk

UMX wedstrijd Jeugd

Open Clubwedstrijd

30 Augustus

St. Anthonis

Roggenburg

DMX Zuid

WK Zijspan Zwitserland

5 September

Ermelo

Halle

DMX Midden + Open Beker/Clubwedstrijd

Clubwedstrijd

6 September

Heerde OVB

Nederweert

Afyonkarahisar

Orehova Vas

KNMV CUP + NK Zijspan, Quads + Youngstar

DMX Zuid

MXGP & MX 2 + Woman + EMX O Turkije

WK Zijspan SloveniŽ

12 September

Arkel

Halle

DMX Midden

Streekwedstrijd

13 September

Halle

Berghem

Lierop

TBA

Jenin

KNMV ONK Jeugd

KNMV CUP + NK Zijspan, Quads + Youngstar

DMX Zuid muv 50cc

MXGP & MX 2 China

WK Zijspan + EK QuadTsjechiŽ

19 September

Harfsen

UMX wedstrijd

20 September

Vlissingen

Imola

Rudersberg

Mladina

Internationale Strandcross

MXGP & MX 2 + Woman + EMX 125 ItaliŽ

WK Zijspan Duitsland

EK Quad KroatiŽ

26 September

Nunspeet

Hellendoorn

Lichtenvoorde

DMX Midden

UMX wedstrijd Jeugd

Open Clubwedstrijd

27 September

Hummelo

Ernťe

Streekwedstrijd

Motocross off Nation Frankrijk

3 Oktober

Ermelo

Rhenen

Open Beker/Clubwedstrijd

Open Bekercross

4 Oktober

Varsseveld

Emmen

European Nation of Motocross Sidecar & Quads

Landelijke DMX finale

10 Oktober

Heerde

Bleiswijk

Open bekercross

Open Clubwedstrijd

11 Oktober

Riola Sarda

European Nation of Motocross Dames+Jeugd ItaliŽ

17 Oktober

Lichtenvoorde

Open Clubwedstrijd

25 Oktober

Wintertijd

 

 

Klok ACHTERUIT

30 Oktober

Zuidbroek

International Dutch Supercross

1 November

Zuidbroek

International Dutch Supercross

2 November

Zuidbroek

International Dutch Supercross

7 November

Ermelo

Open Beker/Clubwedstrijd

28 November

Heerde

Sinterklaascross / Open bekercross

 

Copyright © 2004-2020 www.hansstolk.com