LET OP:

Deze data pagina

is GEEN officiŽle wedstrijd kalender!

Er kunnen

dus fouten inzitten.

Datum:

© Hanssie

Plaats:

Update: 11-03-Ď20

††† Type wedstrijd + Klasse:

Mail wijzigingen of fouten aub: Hans ďMSRĒ Stolk

2019

2019

2019

14 Maart

Boekel AFGELAST

Vorden

Lochem AFGELAST

KNMV ONK Jeugd + NK Cup 250 AFGELAST

UMX wedstrijd Jeugd

4 Uurs cross AFGELAST

15 Maart

Lochem AFGELAST

Boekel AFGELAST

Biest-Houtakker Afgelast

ONK Masters Sidecar & Quads AFGELAST

KNMV NK + Cup groten AFGELAST

MON Groten AFGELAST

21 Maart

Delfzijl

Lichtenvoorde

Emmen

St. Isidorushoeve

KNMV ONK Jeugd

Open Clubwedstrijd +ONK Brommercross

DMX Noord 50cc

Twentecup wedstrijd

22 Maart

Lierop

Heerde

Gemert

Emmen

Lichtenvoorde

ONK Masters Sidecar & Quads + NK Zijsp+Quad

KNMV ONK Groten + NK Cup

MON Groten

DMX Noord

Classic cross

28 Maart

Nunspeet

Holterhoek/Eibergen

Holten

DMX Midden

Streekwedstrijd

Meer uurs Brommercross

29 Maart

Zomertijd

 

Harfsen

Holterhoek/Eibergen

Klok VOORUIT

Dutch Masters off Motocross

Twentecup wedstrijd

4 April

St. Isidorushoeve

Ermelo

UMX wedstrijd

Open Beker/Clubwedstrijd

5 April

Halle

Emmen

Berghem

St. Isidorushoeve

ONK Masters Sidecar & Quads + NK Zijsp+Quad

EK Jeugd & Dames Nederland

DMX Zuid

Classic cross & ONK Brommercross

11 April

Oldebroek

Bleiswijk

Opende

KNMV ONK Jeugd + Woman & NK Youngster

Open Clubwedstrijd

12 April

Pasen

Valkenswaard

Delfzijl

Biest-Houtakker

Opende

ONK Masters Sidecar & Quads + NK Zijsp+Quad

DMX Noord 50cc

DMX Zuid

Piepercross 3.0

13 April

Pasen

Oldebroek

Dutch Masters off Motocross

18 April

Oss

Amersfoort

Lochem Ė kleine baan

Lichtenvoorde

WK Zijspan + NK Zijspan

DMX Midden

UMX wedstrijd Jeugd

3 uurs Brommercross

19 April

Oss

Lelystad

Makkinga

Oirschot

Delfzijl

Xanadķ-Arroyomolinos

WK Zijspan + ONK Master Quad

KNMV ONK + Cup

DMX Noord

DMX Zuid

Classic cross

MXGP & MX 2 + Woman + EMX 125 Spanje

25 April

Genk

Varsseveld

Heerde

MON BENEDU Jeugd BelgiŽ

Streekwedstrijd

Open bekercross

26 April

Varsseveld

Westerbork

Alphen

Geldermalsen

St. Isidorushoeve

Agueda

Svendborg

Schlatt

ONK 50cc&Master Quad+ NK Zijspan en Quads

DMX Noord

DMX Zuid

Classic cross & ONK Brommercross

Twentecup wedstrijd

MXGP & MX 2 + EMX 125 & 250 Portugal

EK Jeugd & Dames Denemarken

IMBA Open Zwitserland

27 April

Koningsdag

Marum

KNMV ONK Groten + Cup

1 Mei

Kamp Lintfort

Molenbeersel

Internationale motocross

Cec Classic cross BelgiŽ

2 Mei

Utrecht

Bovensmilde

Ermelo

Halle

MON Jeugd + Kids & Sidecar

DMX Noord 50cc

Open Beker/Clubwedstrijd

Clubwedstrijd

3 Mei

Eersel

Bovensmilde

Lommel

Esanatoglia

KNMV ONK Groten, NK Quads + Cup

DMX Noord

EK Jeugd BelgiŽ

EK Dames ItaliŽ

9 Mei

Hellendoorn

Bleiswijk

Holten

Overloon

Neerijnen

Reading

KNMV ONK Jeugd + Cup

DMX Midden + Open Clubwedstrijd

UMX wedstrijd

MON Jeugd

Classic cross

Cec Classic cross Engeland

10 Mei

Moederdag

Holten

Gemert

Delfzijl

Cuijk

Overloon

St. Jean Ďd Angly

Kramolin

KNMV NK Quad & Zijspan + UMX wedstrijd

KNMV ONK Jeugd & Groten + Cup

DMX Noord

DMX Zuid

MON Groten

MXGP & MX 2 + EMX 125 + EMX O Frankrijk

WK Zijspan + EK Quad TsjechiŽ

16 Mei

Gouda

Heerde

DMX Midden

UMX wedstrijd

17 Mei

Borculo

Veendam

Boekel

Hummelo

Maggiore

Bucha

KNMV ONK Jeugd

DMX Noord

MON Groten+No Fear Cup&Protempo zijspan cup

Classic cross & ONK Brommercross

MXGP & MX 2 + Woman + EMX O ItaliŽ

WK Zijspan + EK Quad OekraÔne

21 Mei

Hemelvaartsdag

Rhenen

Utrecht

Vlissingen

Deurne

ONK Masters Sidecar&Quads + NK Quad + Young

DMX Midden

DMX Zuidmuv. 250 & 500cc

MON Groten

22 Mei

Rhenen

Open Bekercross

23 Mei

Halle

Bleiswijk

UMX wedstrijd

Open Clubwedstrijd

24 Mei

Geldermalsen

Westerbork

Lelystad

Emmen

Boekel

Halle

Teutschental

Velke Uherce

ONK Masters Quads + NK Zijsp&Quad + Young

KNMV ONK Jeugd & Groten

DMX Midden

DMX Noord 50cc

DMX Zuid

Classic cross & ONK Brommercross

MXGP & MX 2 + EMX 250 + EMX O Duitsland

EK Jeugd SloveniŽ

27 Mei

Vledderveen

DMX Noord 50cc

30 Mei

St. Isidorushoeve

Twentecup wedstrijd

31 Mei

Pinksteren

1 Juni

Pinksteren

Rhenen

Bleiswijk

Utrecht

Kootwijkerbroek

Dutch Masters off Motocross

Grandday

Classic cross & ONK Brommercross

Graafhorstcross

6 Juni

Marum

Markelo

Ermelo

Jenin

DMX Noord 50cc

UMX wedstrijd

Open Beker/Clubwedstrijd

Cec Classic cross TsjechiŽ

7 Juni

Markelo

Eersel

Orlyonok

Kaplice

KNMV ONK Groten + Cup

DMX Zuid

MXGP & MX 2 + EMX 250 + EMX O Rusland

EK Jeugd TsjechiŽ

13 Juni

Lochem

UMX wedstrijd

14 Juni

Geldermalsen

Veendam

Rutten

Son

Lochem

Kegums

KNMV ONK 50cc + Cup

KNMV ONK Jeugd

DMX Midden

DMX Zuid

Internationale Classic cross

MXGP & MX 2 + EMX 250 + EMX O Letland

17 Juni

Ermelo

Zomeravondcross Ė Woensdagmiddag/Avond

20 Juni

Lierop

Lommel (B)

Hellendoorn

KNMV ONK Jeugd + Cup

KNMV NK Zijspan

UMX wedstrijd

21 Juni

Vaderdag

Lierop

Lommel (B)

Vledderveen

Rosmalen

Alexandija

KNMV ONK Jeugd, Groten.

WK Zijspan + ONK Masters Quads BelgiŽ

DMX Noord

DMX Zuid

EK Dames Litouwen

27 Juni

Neerijnen

Lichtenvoorde

DMX Midden

Streekwedstrijd

28 Juni

Reusel

Lichtenvoorde

Jakarta

Iffendice

KNMV ONK Jeugd + Cup

Open Clubwedstrijd/OTR Schanscross Gehele baan

MXGP & MX 2 IndonsiŽ

WK Zijspan Frankrijk

4 Juli

Hellendoorn

Ermelo

St. Isidorushoeve

DMX Midden

Open Beker/Clubwedstrijd

Twentecup wedstrijd

5 Juli

Axel

Joure

Borculo

Palembang

Jaanikese

KNMV ONK Jeugd & Woman + Cup

DMX Noord

UMX wedstrijd

MXGP & MX 2 IndonesiŽ

EK Dames Estland

11 Juli

Axel

Heerde

Halle

DMX Zuid

Open bekercross

Clubwedstrijd

12 Juli

Lelystad

Geldermalsen

Alphen

Lange

KNMV ONK Groten + Cup

DMX Midden

Classic cross

WK Zijspan + EK Quad Estland

17 Juli

Lichtenvoorde

Zwartecross + KNMV ONK final 85 & 125cc

18 Juli

Lichtenvoorde

Bleiswijk

Zwartecross + ONK Masters Sidecar & Quads

Open Clubwedstrijd

19 Juli

Lichtenvoorde

Pietramurata

Zwartecross + Dutch Masters off Motocross

MXGP & MX 2 + EMX 250+ EMX 2t ItaliŽ

21 Juli

Bentelo

MX Bentelo & Twentecup wedstrijd Jeugd

22 Juli

Bentelo

MX Bentelo & Twentecup wedstrijd Groten

26 Juli

Loket

MXGP&MX 2+EMX 2t+Finale EK Jeugd TsjechiŽ

2 Augustus

Lommel

MXGP & MX 2 + EMX 125 & 250 BelgiŽ

9 Augustus

Helsingborg

EK Dames Zweden

15 Augustus

Ermelo

Veteranen, Dames, Brommer, Pittbike cross

16 Augustus

Emmen

Uddevalla

DMX Noord

MXGP & MX 2 + EMX 125 & 250 Zweden

21 Augustus

Wehl

Wehls Cross Event

22 Augustus

Wehl

Wehls Cross Event

23 Augustus

Joure

Rosmalen

Iitti-KymiRing

Gooik

Wehl

DMX Noord + 50cc

DMX Zuid

MXGP & MX 2+EMX 125&250+EMX 2t Finland

WK Zijspan BelgiŽ

Wehls Cross Event

29 Augustus

Borculo

Bleiswijk

UMX wedstrijd Jeugd

Open Clubwedstrijd

30 Augustus

Veendam

St. Anthonis

Emmen

Roggenburg

DMX Noord

DMX Zuid

Classic cross

WK Zijspan Zwitserland

5 September

Ermelo

Halle

Den Dungen

DMX Midden + Open Beker/Clubwedstrijd

Clubwedstrijd

Classic cross

6 September

Heerde OVB

Marum

Nederweert

Den Dungen

Afyonkarahisar

Orehova Vas

KNMV CUP + NK Zijspan, Quads + Youngstar

DMX Noord

DMX Zuid

Classic cross

MXGP & MX 2 + Woman + EMX O Turkije

WK Zijspan SloveniŽ

12 September

Arkel

Halle

DMX Midden

Streekwedstrijd

13 September

Halle

Berghem

Vleddeveen

Lierop

TBA

Jenin

KNMV ONK Jeugd

KNMV CUP + NK Zijspan, Quads + Youngstar

DMX Noord

DMX Zuid muv 50cc

MXGP & MX 2 China

WK Zijspan + EK QuadTsjechiŽ

19 September

Delfzijl

Harfsen

Culitzsch

DMX Noord met na afloop kampioenshuldiging

UMX wedstrijd

Classic cross off Nation Duitsland

20 September

Vlissingen

Imola

Rudersberg

Mladina

Internationale Strandcross

MXGP & MX 2 + Woman + EMX 125 ItaliŽ

WK Zijspan Duitsland

EK Quad KroatiŽ

26 September

Nunspeet

Hellendoorn

Lichtenvoorde

DMX Midden

UMX wedstrijd Jeugd

Open Clubwedstrijd

27 September

Hummelo

Ernťe

Streekwedstrijd

Motocross off Nation Frankrijk

3 Oktober

Ermelo

Rhenen

Open Beker/Clubwedstrijd

Open Bekercross

4 Oktober

Varsseveld

Emmen

European Nation of Motocross Sidecar & Quads

Landelijke DMX finale

10 Oktober

Heerde

Bleiswijk

Open bekercross

Open Clubwedstrijd

11 Oktober

Reutum

Eersel

Riola Sarda

Twentecup wedstrijd

Classic cross

European Nation of Motocross Dames+Jeugd ItaliŽ

17 Oktober

Lichtenvoorde

Open Clubwedstrijd

25 Oktober

Wintertijd

 

 

Klok ACHTERUIT

30 Oktober

Zuidbroek

International Dutch Supercross

1 November

Zuidbroek

International Dutch Supercross

2 November

Zuidbroek

International Dutch Supercross

7 November

Ermelo

Open Beker/Clubwedstrijd

21 November

Neuquen

MXGP & MX 2 ArgentiniŽ

28 November

Heerde

Sinterklaascross / Open bekercross

 

Copyright © 2004-2020 www.hansstolk.com