LET OP:

Deze data pagina

is GEEN officiŽle wedstrijd kalender!

Er kunnen

dus fouten inzitten.

 

Datum:

© Hanssie

Plaats:

Update: 17-06-Ď18

††† Type wedstrijd + Klasse:

Mail wijzigingen of fouten aub: Hans ďMSRĒ Stolk

2018

2018

2018

23 Juni

Lommel

Waardenburg

Emmen

Lochem

Blountville

KNMV NK Zijspan

DMX Midden

DMX Noord

Uitwisselingscross Jeugd

AMA Outdoor Tennessee Tn. USA

24 Juni

Emmen

Lelystad

Rosmalen

Lommel

Bielstein

Masters Quads & Solo ONK & NK Nationalen

KNMV ONK & NK Motocross Jeugd

DMX Zuid & Bonenberg cup

Zijspan GP BelgiŽ + KNMV NK Zijspan

ADAC MX Masters Duitsland

30 Juni

Emmen

Southwick

VMCN wedstrijd 5 Jarig bestaan VMCN

AMA Outdoor Soutwick Ma. USA

1 Juli

Lelystad

Rutten

Emmen

Pangkal Pinang

KNMV ONK & NK Nationalen

DMX Midden & Bonenberg cup

VMCN wedstrijd 5 Jarig bestaan VMCN

MXGP & MX 2 IndonesiŽ

7 Juli

Rhenen

Joure

Hellendoorn

Ermelo

Buchanan

Masters Zijspan & Quads + NK Quads en Jeugd

DMX Noord

Uitwisselingscross

Open Clubwedstrijd

AMA Outdoor Red Bud Mi. USA

8 Juli

Markelo

Valkenswaard

Boekel

Semarang

EK 65cc, 85cc & Woman + Zijspan en Quad Jeugd

DMX Zuid

Brommercross & VMCN wedstrijd

MXGP & MX 2 IndonesiŽ

12 Juli

Lichtenvoorde

Zwartecross

13 Juli

Lichtenvoorde

Zwartecross Bijprogramma; DMoM

14 Juli

Lichtenvoorde

Zwartecross Bijprogramma; DMoM

15 Juli

Lichtenvoorde

MŲggers

Zwartecross Bijprogramma; DMoM

ADAC MX Masters Oostenrijk

21 Juli

Millville

AMA Outdoor Spring Creek Mn. USA

22 Juli

Bornerbroek

Strassbessenbach

Loket

Loket

Twente cup wedstrijd

Zijspan GP Duitsland

MXGP & MX 2 + EMX 300 TsjechiŽ

EK Finale 65 & 85cc TsjeschiŽ

27 Juli

Silvolde

5e Achterhoeks Cross Spektakel

28 Juli

Silvolde

Ermelo

Marum

Washougal

5e Achterhoeks Cross Spektakel

3 uurs Cross

Motor Cross Event Marum

AMA Outdoor Washougal Wa. USA

29 Juli

Silvolde

St. Isidorushoeve

Marum

Stelpe

Tensfeld

5e Achterhoeks Cross Spektakel

Twente cup wedstrijd

Motor Cross Event Marum

Zijspan GP Letland

ADAC MX Masters Duitsland

5 Augustus

Lommel

MXGP & MX 2 + EMX 125 & 250 BelgiŽ

7 Augustus

Bentelo

Internationale MX Bentelo Jeugd

8 Augustus

Bentelo

Internationale MX Bentelo Groten

11 Augustus

New Berlin

AMA Outdoor Unadilla Ny. USA

18 Augutus

Hummelo

Ermelo

Mechanicsville

Streekwedstrijd

Dames, Brommercross en Pre 70 cross

AMA Outdoor Budds Creek Md. USA

19 Augustus

Frauenfeld

MXGP & MX 2 + EMX 125 & 250 Zwitserland

24 Augustus

Wehl

Wehls Cross Event

25 Augustus

Wehl

Crowfordsville

Wehls Cross Event

AMA Outdoor Ironman In. USA

26 Augustus

Borculo

Wehl

Sevlievo

Roggenburg

Horsham

Teutschenthal

Uitwisselingscross

Wehls Cross Event

MXGP & MX 2 + EMX 250 & 300

Zijspan GP Zwitersland

Jeugd WK AustraliŽ

ADAC MX Masters Duitsland

1 September

Lichtenvoorde

Ermelo

Vledderveen

Boekel ??

Hellendoorn

KNMV NK Zijspan & Quad + Streekwedstrijd

DMX Midden + Open Clubwedstrijd

DMX Noord

DMX Zuid & Bonenberg cup ??

Brommercross & VMCN wedstrijd

2 September

Veendam

Boekel ??

Steenwijk

Vesoul

Afyon

KNMV ONK & NK Motocross Jeugd

DMX Zuid & Bonenberg cup ??

Off Road rit

Zijspan GP Frankrijk

MXGP & MX 2 Turkije

8 September

Heerde

Neerijnen

MCC Weilerswist

Open Bekercross

4 uurs Brommercross

ADAC Nordrhein MX Cup

9 September

Geldermalsen

Marum

Nederweert

MCC Weilerswist

Bouces Ourthe Neblon

Gaildorf

Gdansk

Masters Quads + NK Zijspan Quads + Solo Cup

DMX Noord

DMX Zuid & Bonenberg cup

ADAC Nordrhein MX Cup

ONK Enduro BelgiŽ

ADAC MX Masters Duitsland

Motocross of European Nations / Women's Polen

15 September

Utrecht

DMX Midden & Bonenberg cup & Brommercross

16 September

Assen

Rudersberg

MXGP & MX2&Woman+EMX125&250 Nederl.

Zijspan GP Duitsland

22 September

N.N.B.

Bleiswijk

Hummelo

St. Isidorushoeve

Grevebroich

KNMV ONK & NK Nationalen

DMX Midden

Streekwedstrijd

Twente cup wedstrijd

ADAC Nordrhein MX Cup

23 September

Arnhem

Veendam

Rosmalen

Eersel

Grevebroich

KNMV NK Motocross Cup+Zijspan en Quad Jeugd

DMX Noord

DMX Zuid

VMCN wedstrijd

ADAC Nordrhein MX Cup

29 September

Halle

Rhenen

KNMV ONK Motocross Jeugd

Open Bekercross

30 September

Halle

Vlissingen

Den Dungen

Imola

KNMV ONK & NK Motocross Jeugd

Internationale Strandcross

Brommercross & VMCN wedstrijd

MXGP & MX2&Woman+EMX300+ Yama ItaliŽ

6 Oktober

Holten

Heerde

Lochem

Havelte

Uitwisselingscross

Open Bekercross

VMCN wedstrijd Kleine baan:Plasbroek

Off Road rit

7 Oktober

Holten

Geldermalsen

Heerde

Holten

Havelte

Buchanan/Red Bud

KNMV NK Motocross Cup + Zijspan en Quad

KNMV ONK & NK Motocross Jeugd

Landelijke DMX Finale

Brommercross

Off Road rit

Motocross off Nation USA.

13 Oktober

Axel

Hellendoorn

KNMV ONK & NK Motocross Jeugd

ONK Enduro + Off Road rit

14 Oktober

Axel

Reutum

Lichtenvoorde

KNMV ONK & NK Motocross Jeugd + Nationalen

Twente cup wedstrijd

Off Road rit

20 Oktober

Harfsen

Tubbergen

ONK Enduro

Off Road rit

21 Oktober

Gemert

DMX Zuid & Bonenberg cup

27 Oktober

Zelhem

ONK Enduro + Off Road rit

28 Oktober

WINTERTIJD

Ermelo

Ruurlo

Klok ACHTERUIT

Open Clubwedstrijd

Off Road rit

2 November

Vorden

ONK Enduro Kampioensrit

3 November

Zuidbroek

Vorden

Ermelo

International Dutch Supercross

ONK Enduro Kampioensrit

Open Clubwedstrijd

4 November

Zuidbroek

Markelo

International Dutch Supercross

Off Road rit

10 November

Scheveningen

Red Bull Knockout

17 November

Heerde

Open Bekercross = Sinterklaas cross

25 November

Hengelo Gld.

Off Road rit

28 December

Staphorst

Off Road rit

2019

2019

2019

11 Januari

Dortmund

ADAC Supercross

12 Januari

Dortmund

ADAC Supercross

13 Januari

Dortmund

ADAC Supercross

 

Copyright © 2004-2018 www.hansstolk.com